Věrnostní program

Vážení a milí zákazníci,

přechodem na nový eshop jsme provedli několik podstatných změn ve vztahu k Vám, našim zákazníkům.

Nejdříve jedna špatná zpráva – ačkoliv jsme se snažili, nebylo možné přenést k původním zákaznickým účtům hesla - to nám bohužel zakazuje GDPR. A tak Vás proto prosíme, abyste nám věnovali minutku svého času a obnovili si Vaše staré heslo, anebo zadali zcela nové i na tomto novém eshopu.

Je to jednoduché - klikněte na "Přihlášení" poté na "Zapomenuté heslo" - zadejte Váš email, který jste měli uvedený ve starém eshopu a dejte "Odeslat". Pokud je mail správně zadaný a byl zadaný v původním eshopu, během okamžiku Vám do mailu přijde odkaz na zadání nového hesla. Anebo si vytvořte zcela novou registraci...

Děkujeme Vám za pochopení a spolupráci a přejeme příjemné nakupování. 

A nyní k příjemnějším zprávám: Vytvořili jsme pro Vás komplexní slevový program, kdy po registraci zde na eshopu budete mít možnost vždy nakupovat pod svým jménem do svého účtu. Proč to?

  1. Budete mít vždy stejné ceny a Vaše aktuální slevy na eshopu
  2. Díky evidenci nákupů budete mít přehled, co jste si kdy u nás koupili, budete mít pohromadě všechny Vaše faktury, dobropisy nebo objednávky (které můžete třeba jednoduše zopakovat).
  3. Protože chceme ocenit naše věrné zákazníky, automaticky se budou všechny Vaše nákupy sčítat a dle jejich výše získáte Vaši individuální věrnostní slevu na každý další nákup (viz tabulka níže). 

Jak bude konkrétně věrnostní sleva vypadat? Budou se počítat všechny Vaše objednávky za posledních 12 měsíců. Pokud přesáhnou danou částku, automaticky se Vám nastaví příslušná výše slevy. Sleva je věrnostní, tudíž je automaticky kombinovatelná v systému s akčními či výprodejovými slevami...

Nakoupíte v posledních 12 měsících minimálně za: Získáte věrnostní slevu k eshop nákupu:
10.000 Kč    3%
15.000 Kč    4%
20.000 Kč    5%
30.000 Kč    8%
50.000 Kč  10%

 

NAVÍC k objednávkám spousta dárků - ale to až v košíku...!